Breast Gain Plus İçerikleri

- Breast Gain Plus'ın bütün içerikleri % 100 doğaldır.

- Ürünlerin hiçbirinde Ephedra ( Çin'de yetişen Ma Huang bitkisinde çıkarılan bir madde ) yoktur. İçerdiği doğal maddeler aynı zamanda menopoz belirtilerinin tedavisinde de hormon düzenleyicisidir. Dişilik sisteminin dengede tutar.

- Feneugreek Seed Extract : Çemen Boyutu Özütü

- Fennel Seed : Rezene Tohumu

- Dong Quai Root : Dong Quai Tohumu

- Blessed Thistle Herb : Deve Dikeni
Bayanlarda ağrılı aybaşları ve bundan dolayı oluşan ağrı ve sızıların tedavisinde kullanılır. Ayrıca hormon düzenleyicisidir ve sindirime ve kan dolaşımına yardım eder. B-kompleks, kalsiyum, demir, manganez ve gerekli yağlar ihtiva eden devedikeni bitkisi sindirim bozukluğunun yol açtığı ağrıları hafifletir. Devedikeni ayrıca kan dolaşımını hızlandırır ve hafızayı uyarmak için kanı temizleyerek beyine giden oksijen oranını arttırır. Güçlü östrojen özelliklerinden dolayı emziren anneler için, uygun miktarda süt sağlaması amacıyla kullanılır. Bu amaç için kullanılan en iyi ilaçtır.

- Dandelion Root : Karahindiba Kökü
Bu bitki yıl boyunca neredeyse her yerde bulunur. Dikdörtgen veya kaşık şeklinde, düzensiz, girintili veya sapın her iki tarafında olan yapraklar, sütlü ana kökten gelen gül biçimindeki göbekte büyür ve bir veya daha fazla çıplak çiçek gönderir ve her biri tek sarı bir çiçek olarak biter.  Karahindibanın iki tane özel kullanımı vardır: safra oluşumunu geliştirmek ve karaciğerden kaynaklanan, vücutta fazla su tutma sorununda, fazla suyu vücuttan atar. Kök özellikle salgılama ve vücuttan atılımı bütünüyle etkiler. Bu salgılamanın artışı yeni göğüs hücreleri ve dokuların oluşması için anahtardır ve östrojeni taklit eden çevresel toksinlerle dolu, östrojen reseptör bölgelerinin temizlenmesi için anahtardır. Bunları ve diğer toksinleri vücuttan atarak, hem tonik hem de uyarıcı olarak hareket eder. Bu taze kökün zerk edilmesi sarılık, gallstone (karaciğer safralarının biriktiği yerde oluşan taş) ve diğer karaciğer problemlerine iyi geldiğine inanılıyor. Normal kullanımlarda herhangi bir yan etkisi veya aykırı bir durum görülmemiştir.

- Water Cress Leaf : Su Teresi
Anavatanı Avrupa ve Rusya olan, İngiltere de yaygın olarak bulunan,Amerika ve Kanada da ekilen su teresi, pınar ve su yatakları kenarında bolca bulunan,yumurta ve kalp şekilli yumuşak yaprakları bulunan, dayanıklı bir bitkidir. Su teresi insanoğlunun bildiği en eski yeşil sebzedir ve kullanımı Perslere, Yunanlılara ve Romalılara kadar uzanır. Eskilerde en yaygın hazırlanışı yağ ve sirke ile olmuştur. 21. yüzyılda bilim adamları sigara içmenin zararlı tesirlerine karşı su teresinin yararlarını keşfediyorlar. Kabak, şalgam ve hardal ailesinden olması nedeniyle kanser ve emphysema ( nefes alma güçlüğünden dolayı organların şişmesi ) gibi akciğer hastalıklarını önler. Gluconasturtin ( sadece yapraklar çiğnendiği veya kesildiği zaman ortaya çıkan ) ihtiva eden su teresi, tütün içindeki carcinogen( kansere neden olan madde ) maddesini, etkisiz hale getirir. Su teresi ayrıca yeterli miktarda folik asit ve Lucien ihtiva eder. J.E. Meyers, Hammond/Indianadaki Botanical Gardens ( Botanik bahçeleri ) su teresinin vitamin E olarak en iyi kaynaklardan birinin olduğunu söylüyor. Bu vitamin göğüs büyütme konusunda gerekli olan doğurganlık vitaminidir. Vitamin E, fiziksel dayanıklılığı arttırmak ve kalbin tepkisini geliştirmek için vücudun oksijen kullanmasına yardımcı olur. Su teresi geleneksel olarak, idrar söktürücü, balgam söktürücü, müshil ilacı, uyarıcı, mide için ve tonik olarak addedilir. Kansızlık, ekzama, böbrek ve akciğer bozukluklarına, tüberküloz, çıban, siğil, ve tümörlere karşı bir ilaç olarak kullanılmıştır. Su teresi ıspanaktan daha fazla demir vitaminine, sütten daha fazla kalsiyuma, marulun 3 katı Vitamin E ye sahiptir. A ve C vitaminine sahiptir ve kalori açısından hafiftir.

- L-tyrosine : Bir Amino Asit Çeşidi
Başlıca tiroit hormonu olan thyroxine ve adrenalin ve Nor-adrenaline direkt olarak etkide bulunur. Thyroxine metabolizma ile ilgili aktiviteleri arttırdığı ve büyüme oranını kontrol ettiği tespit edilmiştir. L-Tyrosine sinir sistemi üzerinde hafif bir uyarıcı etkisi gösterir.

- Kelp : Büyük Kahverengi Deniz Yosunu
Deniz yosunu olarak adlandırılır. Yağları emer ve selülite, obeziteye ve romatizmaya iyi gelir. 30 mineral içerdiğinden besin yönünden olup, mineral eksikliği çekenlere özellikle yararlıdır. Omurilik, sinir sistemi ve beyin için yararlı olduğu rapor edilmiştir. Kelp tiroidi uyaran iyodin içerir. Keplin, deriyi, tırnakları ve saçı geliştirdiği, radyasyona karşı koruduğu, dışkıyı yumuşattığı ve obezite ve ülser tedavisinde kullanıldığı rapor edilmiştir.

- Vitamin E
Bir oksidan olarak, vücudun oksijen kullanma kabiliyetini arttırma rolünü üstlenir. Vitamin E ayrıca Vitamin A’nın vücutta tahribatını ve doymamış yağların anormal çöküşünü önler. Vitamin E kırmızı kan hücrelerinin yaşam süresini uzatır ve hücre solunumunu geliştirir ve yaşlanmayı geciktiren (anti-aging) vitamin olarak rapor edilmiştir. İlaveten vitamin E yara izini en aza indirir, yaraların iyileşmesine yardımcı olur, pıhtılaşmayı geciktirir, dokularda dinç elastikiyeti muhafaza eder, menopoz ıstıraplarını hafifletir.