Bras Gein nedir?

Sizlere ürünümüzün nasıl çalıştığını anlatacağız. Öncelikle o kadar para harcanan, doktorların özenle uğraştığı bu estetik mucizesini bir kapsülün nasıl yapabileceğini ele alalım. Vücudumuzda yayılan hormonlar ile saç çıkar, bir başka hormonlarla boyumuz uzar, ve bir başka hormonlarla da göğüslerimiz büyür. Bras gein ürünümüzün içeriğinde ise göğüslerin büyümesine yarayan hormonları canlandırıcı bitkiler bulunur.

Çemen boy otu özü : Göğüslerin büyümesine yarayan dışarıdan alınabilecek bitkisel bir hormondur.
Rezene tohumu : Tonik ve uyarıcı etkisi sayesinde hormon yapısını uyarır.
Melek otu kökü : Vücudun hormonlarının verimli kullanılmasına yardımcı olur.
Karahindiba kökü: Hormon düzenleyicidir.

Ve ürünümüzün içerisinde bulunan tüm bitkiler sayesinde göğüs büyümesi gerçekleşir. Ayrıca belirtmeliyim sevgili arkadaşlar, vücudun her yerinin büyümesi için farklı bir hormon salgılanır. Ürünümüz yan etki olarak kalça büyümesi, boyun büyümesi gibi şeyler yapmaz. Bu sorularınızdan artık vazgeçmelisiniz.

Ülkemizde izinli olan 2 adet göğüs bakım ürünü bulunmaktadır. Bras Gein izinli tek göğüs büyütme kapsülüdür. Ürün Selay Kimya’nın ürünüdür ve %80 etkili bir üründür. Göğüs pompası gibi iğrenç, acılı ve işe yaramayan makineleri kullanmak yerine bu ürünü tavsiye ediyoruz. Göğüs pompaları sadece göğse kan dolmasını ve bir süre için şişkinlik sağlar. Şişkinliğin etkisi 4-5 saat sürmektedir. Oysa Bras Gein’in etkisi kalıcıdır. Bras Gein’i 80 binden fazla bayan kullanmış ve memnun olmuştur. Bras Gein 1 ay kullanım sonunda minimum 1 beden,  3 ay kullanımdan sonra göğüsleri 3-6 beden büyütüp sıkılaştıran bir formüle sahiptir. Kahverengi bölgedeki solgunlukları, emzirme sonrasında olan deformasyonu, yaş ilerledikçe meydana gelen sarkmaları düzeltir. Göğüslerin dik ve sert görünmesini, emzirme sonrasında oluşan çatlakları, kilo alıp verme sonrasında oluşan bozuklukları ve göğüslerin büyümesini sağlayan bitkisel bir üründür.

 
 

 

Bazı nedenlerden dolayı göğüsler zamanlar sarkar ve kadınlar için bir sorun halini alır. Göğüsleri toparlamak için yine de yapabileceğiniz bazı egzersizler mevcuttur.

Daire çizin: Yere dümdüz, sırtüstü uzanın. Bacaklarınız dizlerinizden bükük şekilde dursun. İki elinize dambıl ya da 1’er litrelik su şişeleri alın. Kollarınız gergin bir şekildeyken havada yukarıdan aşağıya büyük daireler çizin. 12 kez tekrarlayacağınız bu hareket göğsünüzün tam açılmasını sağlar ve sarkmaları önler.

Şınav çekin: Ellerinizi yere koyup dizlerinizin üzerine çökün. Dirsekleriniz yana doğru bakacak şekilde açık halde kollarınızı dirseklerinizden büküp aşağı yukarı doğru inip çıkarak şınav çekin. Bu hareketi 12 kez tekrarlayın. Hareketler sırasında düzenli olarak nefes alıp vermeyi unutmayın.

Açıp, kapayın: Yerde, dizlerinizin üzerinde durun ve gövdenizi mümkün olduğunca dik tutun. Ellerinize yine ağırlıklar alın ve kollarınızı dirseklerden bükük şekilde ortada birleştirin. İki kolunuzu da yanlara doğru açın. Ardından ilk pozisyonunuza dönün. Bu açıp kapama hareketini aynı şekilde 12 kez tekrarlayın.

Ve biraz zorlanın: Son egzersizimiz tam şınav çekme. Kollar tamamen gergin olsun. Tüm vücut ağırlığınız kollarınızın üzerinde olsun. Düzenli nefes alış verişine dikkat ederek şınav çekin ama dikkat edin karnınız yere değmesin. Başta zorlansanızda 12 kez yapmayı ihmal etmeyin. Bu sayıyı gün geçtikçe daha da artırabilirsiniz.

Yukarıdaki egzersizleri uygulamanız halinde Apex Breast Göğüs Büyütücü sizde daha hızlı ve kaliteli neticeler verecektir.

- Breast Gain plus ( Göğüs Büyütücü ) bayanların göğüslerinin büyüklüğünü, şeklini ve sertliğini doğal olarak artırmaya yönelik formüle edilmiş doğal bitkisel bir katkı maddesidir.
- Bayanların göğüslerinin doğal büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak üzere benzersiz 9 dan fazla bitkiden özel olarak imal edilmiştir.
- Breast Gain Plus güvenli, hepsi doğal içeriğinin dengeli birleşimi ile bayanlara cerrahi müdahale olmadan daha dolgun, daha büyük, daha sert göğüslere erişme olanağı sunar.
- Dünya genelinde binlerce başarı öyküsü bulmak mümkündür. 90 - 180 gün arasında veya daha az sürede sonuç alınabilir.
- Bayanların göğüslerinde sarkmayı engeller, sertleştirir, gergin, diri ve dik göğüslere sahip olmayı sağlar.
- Breast Gain içerdiği %100 doğal bitki katkılarıyla bayanlarda cinsel istekliliği de arttırır..
- Bayanların premenopoz ve menepoz dönemlerinde hormon düzenleyici etki eder.
- İçerdiği bitkisel içeriklerle " Ağrılı Adet " dediğimiz dismenore dönemini rahat geçirmelerini sağlar.
- Ayrıca Breast Gain östrojen taklitçi çevresel toksinleri sistemden atarak, sağlıklı göğüs dokusu gelişimine yardımcı olur.
- Dişilik sistemini dengede tutar.
- Yumurtalıkta bulunan ve gebeliğe etkili hormonların sentezini geliştirir, Doğurganlığın artmasına yardımcı olur.
- Östrojen hormonu etkilerinden dolayı emziren anneler içinsüt salgısının artmasını sağlar.
- Maksimum 90 gün gibi kısa bir sürede dolgun göğüslere sahip olmayı sağlar.
- İçerdiği bileşenler 100% doğal olur güvenilir bir üründür.
- Breast Gain sayesinde göğüslerini doğal, ekonomik, acısız yoldan büyütebilir.
- Cerrahi müdahale olmadan daha dolgun, daha büyük, daha sert göğüslere erişme olanağı sunar.
- Bu sayede kısa sürede psikolojik açıdanda sorunlarından kurtulmak mümkündür.
- 100% Amerikan Gıda Birliği (FDA) onaylıdır.

Bras GeinSaç Yağını hafifçe saçınıza ve saç derinize masaj yaparak uygulayınız. Bras GeinSağ Yağı, saç diplerinize ve saç derinliklerine sızarak, içeriğindeki doğal maddeler yardımıyla saç köklerinizi güçlü ve sağlıklı kılar.


Tüm gün boyunca dökülen saçlarınızı ve aynı zamanda saç diplerindeki kan Detoxifying vitaminini tamamlar ve gece boyunca aktif kalır.


Bras GeinSaç Yağı saç diplerinizdeki gözeneklerindeki ölü hücrelerden arındırır!