Sıkça Sorulan Sorular

                   

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

SORU: -BreastGain hormon içerir mi?
CEVAP: Ürünümüz hormon içermemektedir.

SORU: -İçeriğinde sağlığa zararlı maddeler var mıdır?
CEVAP: BreastGain sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.

SORU: -BreastGain kilo almama neden olur mu?
CEVAP: Hayır. BreastGain hormon veya kilo aldırıcı maddeler değil, göğüs gelişimiyle ilgili bitkisel besinler içermektedir.

SORU: -BreastGain Plus aşırı göğüs büyümesine yol açar mı?
CEVAP: Bu bize çok sık sorulan bir sorudur. Göğüs büyütücü kapsüller göğüslerinizin genel vücut bedeninize uygun olarak daha sıkı, dolgun ve büyük olmasını sağlayacaktır.

SORU: -Göğüslerimin bedeninden memnunum. Fakat göğüslerim iki çocuğumu emzirmeden önceki gibi diri değil. Breast Gain Plus göğüslerimin doğal hatlarına tekrar kavuşmasına yardım edecek mi?
CEVAP: Evet, Breast Gain Plus, göğüs hatlarınızın toparlanmasına yardımcı olacaktır. Pek çok kadın özellikle yaşlandıkça, sadece göğüslerinin formunu korumak istiyorlar.

SORU: -Bir kadın BreastGain i ne kadar süre kullanmaya devam etmelidir?
CEVAP: Yukarıda belirttiğimiz gibi değişik kadınlarda değişik sonuçlar alınacaktır. Bununla birlikte göğüslerinizin ne kadar büyümesini istediğinize bağlı olarak BreastGain yi en az 5-6 ay almanızı tavsiye ediyoruz.

SORU: -BreastGain in etkilerini ne kadar sürede fark etmeye başlarım?
CEVAP: Her kadının kendi bireysel metabolizmasına bağlı olarak , BreastGain nin etkileri değişecektir . Pek çok kadın göğüslerindeki dolgunlaşmayı ilk iki haftada fark eder, diğerleri pozitif değişmeleri fark etmek için 4-6 hafta kullanmalıdır. Genellikle küçük göğüslü kadınlar, gelişmeyi büyük göğüslü kadınlardan daha kısa sürede fark etmeye başlarlar.

SORU: -Tavsiye edilen dozda BreastGain alırsam göğüslerimde ne kadar gelişme bekleyebilirim?
CEVAP: Tavsiye edilen dozu en az 3 ay kullanan kadınlarda minimum 1 beden büyüme görülmüştür. Bu kadınlar göğüslerinin daha sıkı ve doğal hatlara kavuştuğunu bildirmişlerdir.

SORU: -Göğüslerimdeki büyümeyi ölçmenin en doğru yolu nedir?
CEVAP: Klinik çalışmalarda , kadınlardan üzerlerine rahatlıkla oturan bir test sütyeni almaları istenmiştir. Bu sütyen gündelik amaçlı değildir. Her 2-3 haftada bir sütyeni denemeleri ve üzerlerine ne sıkılıkta olduğunu not etmeleri istenir. Ölçüm için mezura vb. kullanılması tavsiye edilmez.

SORU: -BreastGain alırken kafeinli ve asitli içecekler tüketmemek neden önemlidir?
CEVAP: Maalesef kafein ve asitli gıdalardaki bazı kimyasallar , ürünümüzün içindeki bazı bitkilerin etkilerini azaltacaktır.Çok miktarda kafein tüketen kişilerin bunu belli bir süre azaltmaları gerekmektedir. Kafeinli ürünlerin alımını aniden durması halinde nadiren de olsa başağrısı görülebilir.

SORU: -50 yaşındayım ve menapoza bağlı ani sıcak basmaları yaşamaya başladım. Göğüs büyütücü bitkisel takviye kullanmamam için herhangi bir sebep var mı?
CEVAP: Hayır, menopoz giren pek çok kadın takviye programımızdan büyük faydalar gördü. Lütfen , eğer size hormon takviyesi tedavisi uygulayan bir doktorunuz varsa görüşlerini alın.

SORU: -Göğüs büyütücü takviyelerin işe yaraması için günde 8-12 bardak su içmeli miyim?
CEVAP: Bir çok firma suyun, göğüslerinizdeki büyümeyi arttırıp ve hacmini genişleteceği düşüncesiyle hergün çok su içmenizi önerecektir. Biz belli bir miktarda su içmenin gündelik sağlığınıza faydası olacağını söylüyoruz ama günde 12 bardak suyu göğüslerinizin gelişimine etkisi olması amacıyla önermiyoruz.

SORU: -BreastGain i kullanırken uygulama gereken özel bir diyet yada almam gereken bir gıda var mı?
CEVAP: Asitli içeceklerin özellikle kafeinli olanların aşırı tüketilmemesi dışında bir özel bir diyet önermiyoruz. Lütfen kapsülleri su ya da meyve suyuyla alın. Göğüs büyütücü bitkisel takviyeyi asitli veya kafein içeren içeceklerle almayın. Bireyler sağlıklı bir yaşam tarzına uygun olarak dengeli beslenmeli ve bütün gıdalardan almalıdır.

SORU: -BreastGain bitkisel gıda takviyesi için önerilen doz nedir?
CEVAP: Kadınlar her sabah 2 kapsül almalıdır. Unutmamalıdır ki, bitkisel bir takviyenin kullanıcı beklentilerini karşılamamasının en önemli nedeni, tavsiye edildiği şekilde ve düzenli kullanılmamasıdır.


SORU: -Bir dozu almayı unutursam ne yapmalıyım?
CEVAP: Takviyeyi günlük aldığınız zamanda almayı unuttuysanız kullanıma devam edin. Eğer bir sonraki alım zamanına az vakit kaldıysa bekleyin ve standart zamanda alın. Unuttuğunuz dozu telafi için asla iki dozu aynı anda almayın.


SORU: -Bitkisel ürünlerde kalite güvencesini sağlamak için ne tür standartlar uygulanmaktadır?
CEVAP: FDA tarafından onaylanmıştır. Üretici politikaları ve kalite temin / güvence protokolleri, FDA tarafından belirlenen GMP “İyi Üretim Şartnamesine “ kesinlikle uymaktadır. Bütün hammaddeler herhangi bir üründe kullanılmadan önce kendi bünyemizdeki laboratuarlarda test edilmektedir. Üretim alanları , hammadde kabulünden sevkiyat aşamasına kadar bütün operasyonlara uygun dizayn edilmiştir. Bu alanlar herhangi bir karışıklığı, yanlış etiketlemeyi önleyecek